İstanbul    30 Mayıs ıs 2024 Perşembe 02:38
   
 Bölge
 M2   ile
 Fiyat    ile
 Oda Sayısı  +  
 Bulunduğu Kat   ile 
 Bina Yaşı   ile
 Durumu
 Portföy No
 
 
  • Soyak Olympiakent
  • Bosphorus City
  • Soyak Olympiakent
  • Bosphorus City
  • Bosphorus City
  • Ka Green
 
 
Kuruluştan beri hedefimiz sağlam ve güvenilir bir firma olmaktı. Bunun içinde kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini hedef alan bir politika izliyoruz ve gayrimenkul piyasasındaki yerimizi sağlamlaştırarak markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

STOCK Emlak' ın hedeflerine ulaştıracak uzman kadrosunda, inşaat mühendisi, endüstri mühendisi, ekonomist, işletmeci, maliyeci, halkla ilişkiler-pazarlama ve reklam uzmanı bulunmaktadır. Hedefimiz, modern pazarlama yöntemleri, teknolojik alt yapı ve varolan üstün vasıflı insan gücü ile insanlara çağdaş ve rahat yaşayabilecekleri ortamları yaratacak profesyonel emlak çözümlerini sunmaktır.

Gayrimenkul Pazarlama sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz yüksek profil konut, işyeri ve arsa satışlarında uzmandır. Bugüne kadar Ataköy, Bahçeşehir ve Halkalı bölgesinde TOKİ ‘ nin , İnşaat firmalarının ve müteahhitlerin yapmış olduğu kaynak geliştirme projelerinde liderdir. Firmamız Bodrum’ da birçok projenin satışınıda başarıyla tamamlamıştır. Geniş portföyümüz ve bilgi birikimimiz diğer işyeri, konut ve arsa satışlarımıza hep referans olmuştur. Gerçekleştirdiğimiz gayrimenkul hizmetleri ile oluşturduğumuz güveni devamlı kılabilmek için hizmet sonrası müşterilerimizin yanında olma felsefesi ile faaliyette bulunmaktayız.

 
 
 
     
 
  Web Tasarım emlak siteleri, web tasarım, emlakçı internet siteleri